دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  دشمنان در كمین ضربه زدن به مسلمانان هستند

تاریخ انتشار: 1392/10/30-13:51
کد خبر: 22124
Print
Rss Services


امام‌جمعه اهل‌سنت قشم:
دشمنان در كمین ضربه زدن به مسلمانان هستند
امام جمعه اهل سنت قشم گفت : دشمنان از هر راهی برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان دریغ نمی کند و همیشه مانند مار زخمی در به دنبال نیش زدن هستند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم در آیین تعمیم طلاب قشم اظهار كرد: دشمنان همواره با اصل اسلام مشكل دارند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاش و توطئه ای دریغ نمی كنند و در كمین نشته اند به مسلمانان ضربه بزنند .

وی افزود : یك دل بودن مردم جمهوری اسلامی ایران تفرقه را نابود و فاصله گرفتن مردم و اقوام از یكدیگر قدرت تفرقه را دوچندان می كند .

امام جمعه اهل سنت قشم همچنین به جایگاه حضرت محمد (ص) در زندگی مسلمانان اشاره كرد و گفت: آرزوی هر انسانی است در ركاب پیامبر باشد كه باید برای اینكه از این هویت خود بهره مند شوند باید با زندگی و آداب زندگی او كاملا اشنا باشد .

وی بابیان اینكه دشمنان بااصل اسلام كار دارند و كوتاه هم نمی آیند، اظهار كرد: آن ها دنبال رسیدن به اهداف نامشروع خود هستند و برای مقابله با دین، قرآن و مسلمانان دست به توطئه ها و دسیسه های فراوانی می زنند كه باید در مقابل آنان هوشیار و بصیر بود .

وی با تاكید بر ولایتمداری مردم شهرستان قشم افزود : مردم تقوا را سرلوحه زندگی خود قراردهند .

-(5 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید