دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  وحدت شیعه و سنی را در سفر به كیش مشاهده كنید

تاریخ انتشار: 1392/10/30-13:54
کد خبر: 22126
Print
Rss Services


وحدت شیعه و سنی را در سفر به كیش مشاهده كنید
امام جمعه کیش با تبریک میلاد با سعادت میلاد پیامبر نور و رحمت و هفته وحدت گفت: وحدت و یکپارچگی بین شیعه و سنی مانع تحقق توطئه های دشمنان و استکبار جهانی خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادای در مراسم جشن وحدت كه در مسجد اهل تسنن برگزار شد گفت: تجلی وحدت و همدلی مسلمانان در حج ابراهیمی مشهود است و اینكه آنان بر محور قبله ای واحد به نماز می ایستند.

امام جمعه كیش با بیان اینكه استكبار برای رسیدن به اهداف شوم خود سعی در ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی دارد، اظهار داشت: ضرورت وحدت بین مسلمانان بیش از پیش احساس می شود و مطمئن باشید با وحدت واقعی، استكبار در مقابل اسلام تسلیم می شود.

وی  حاج آقا شمس امام جمعه اهل تسنن را فردی دلداده به انقلاب و نظام و متعهد معرفی كرد و گفت: آنان كه می خواهند دلسوزی اهل تشیع و تسنن را نسبت به یكدیگر و اتحاد، همبستگی و وحدت آنان  را مشاهده كنند ، به كیش سفر كنند.

وی با بیان اینكه بحث وحدت ضروری و مهم است، یادآور شد: وحدت میان مسلمانان دستور اكید قرآن و توصیه پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) است  و باید با اتكا به ده ها عامل وحدت بخش، سیره پیامبر گرامی اسلام را جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود : اتحاد و همدلی برای مسلمانان آبرو، امنیت، پیشرفت و عزت به همراه دارد اما زمانی كه ملتی اتحاد نداشته باشد جز شكست نتیجه ای نخواهد گرفت.

امروز شیعه و سنی با اتحاد و همبستگی با آرامش كامل در كنار هم زندگی می كنند و برای عزت و پیشرفت ایران اسلامی آماده هر نوع فداكاری هستند.

-(5 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید