دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است

تاریخ انتشار: 1392/10/30-14:17
کد خبر: 22133
Print
Rss Services


فرماندار بستک:
هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است
فرماندار بستک با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم هفته وحدت در شهرستان گفت: هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، محمد مشتاق‌زاده، فرماندار شهرستان بستك پیش از ظهر امروز، 23 دی در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان اظهار كرد: هفته وحدت، میلاد مردی بزرگ است كه با نور وجود خود جهل و تاریكی را از دل بشریت زدود و انسان‌ها را به سعادت رهنمون ساخت.

وی با اشاره به اینكه به همین دلیل، هفته وحدت نماد عزت و اقتدار امت اسلام است، افزود: مهمترین وظیفه مسلمانان، حفظ وحدت و دشمن‌شناسی است.

مشتاق‌زاده با بیان اینكه وحدت، دشمن‌شناسی و شناخت ترفندهای دشمن از كلیدی‌ترین وظیفه مسلمانان است، تصریح كرد: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و بر هم زدن وحدت جامعه اسلامی است و در شرایط كنونی باید وحدت و انسجام خود را حفظ كرده و اجازه ندهیم دشمن به اهدافش دست پیدا كند.

فرماندار شهرستان بستك با اشاره به اینكه عزت و سربلندی جز با وحدت و همدلی به دست نمی آید تصریح كرد: مسلمانان جهان باید با بصیرت، درایت و شعور سیاسی بالا توطئه های فرهنگی دشمن را شناسایی نموده و در برابر این توطئه ها به سلاح دین و معرفت مسلح شوند.

مشتاق‌زاده  هفته وحدت را یكی از دستاوردهای مهم انقلاب شكوهمند اسلامی عنوان كرد و گفت: در واقع انقلاب اسلامی نمونه بارز و كاملی از اتحاد، همدلی و یكپارچگی مسلمانان اعم از شیعه و سنی نه تنها در ایران بلكه در جهان است.

وی گفت: مردم ولایتمدار شهرستان بستك همچنانكه در تمام صحنه‌های انقلاب و اعیاد ملی و مذهبی حضوری پورشور و حماسی داشتند، در هفته وحدت در برنامه‌های متنوعی كه برای این هفته از سوی ستاد مردمی در نظر گرفته شده، حضوری پررنگ خواهند داشت.

فرماندار شهرستان بستك همایش وحدت و بیداری اسلامی، تجلیل از چهره های وحدت بخش شهرستان، برگزاری مولودی در كنجی، چاه بنارد، كوخرد، صالح آباد و جناح و شب شعر نبوی را از مهمترین برنامه‌های این هفته در شهرستان عنوان كرد.

-(4 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید