دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  تشریح برنامه‌های هفته وحدت در شهرستان بندرلنگه

تاریخ انتشار: 1392/10/30-14:29
کد خبر: 22136
Print
Rss Services


تشریح برنامه‌های هفته وحدت در شهرستان بندرلنگه
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه جزئیات برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و تبلیغی در هفته وحدت را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، حجت‌الاسلام محمد خانجانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه عصر امروز 23دی در جمع خبرنگاران با تبریك فرارسیدن هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مكرم اسلام(ص) و امام‌جعفرصادق(ع) به تشریح برنامه های هفته وحدت در این شهرستان پرداخت.

وی افزود: به مناسبت هفته وحدت و بهره‌برداری فرهنگی مذهبی در سطح شهرستان و روستاهای توابع، برگزاری مراسم جشن در شهر و روستاها برگزار شد.

حجت‌الاسلام خانجانی از برگزاری محافل انس با قرآن‌كریم دراین هفته خبر داد و تصریح كرد: قرآن بعنوان یكی از مشتركات میان شیعه و سنی محصوب می‌شود و در همین راستای در اكثر بخش‌های شهرستان بندرلنگه محافل و كرسی‌های قرآنی برگزار شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه از برگزاری گفتمان‌های دینی و اعزام مبلغ به بخش‌های مختلف این شهرستان همزمان با هفته وحدت خبر داد و خاطرنشان كرد: هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان، تمامی فتنه‌های دشمنان را خنثی می‌كند.

وی همچنین از ارسال پیام تبریك به مناسبت هفته وحدت خبر داد و افزود: رهبر معظم انقلاب هفته وحدت را یكی از صدقات جاریه انقلاب كه به بركت ذهن بیدار امام راحل(ره) تحقق پیدا كرده است، می‌دانند و همگان به خصوص نهادهای فرهنگی و جامعه روحانیت باید جهت تحقق این هدف و منویات مقام معظم رهبری قدم بردارند.

خانجانی با تاكید براینكه انقلاب اسلامی نمونه بارز و كاملی از اتحاد، همدلی و یكپارچگی مسلمانان در جهان است، بیان كرد: برنامه‌های ویژه وحدت از 12 الی 17 ربیع‌الاول برگزار شد.

وی در پایان با اشاره به اینكه در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سعی شده به نوعی تمامی اقشار جامعه مخاطب قرار گیرند، یادآور شد: بمناسبت سالروز ولادت پیامبر اعظم(ص)، مراسم جشن با حضور علماء شیعه و اهل‌سنت نیز برگزار شد.

-(5 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید