دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  مراسم هفته وحدت در شهرستان بندرخمیر برگزار شد

تاریخ انتشار: 1392/11/1-13:35
کد خبر: 22166
Print
Rss Services


مراسم هفته وحدت در شهرستان بندرخمیر برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر گفت: مراسم هفته وحدت در شهرستان بندرخمیر با حضور مردم و مسئولان این شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، كاظم قاسم‌زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر عنوان كرد: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرخمیر به مناسبت هفته وحدت مراسمی با حضور مردم و نیز مسئولان ادارات شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

وی ادامه داد: نامگذاری هفته وحدت با ابتكار امام راحل پس از پیروزی انقلاب بر اساس ضرورت تقویت مذاهب اسلامی و دوری از تفرقه و اختلافات قومی و مذهبی صورت گرفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران منادی وحدت و پرچم دار اتحاد و همبستگی بین كشورهای اسلامی است كه بیش از پیش بر حفظ وحدت در بین ملت های اسلامی تأكید دارد.

قاسم زاده خاطرنشان كرد: سیره اخلاقی و سیاسی رسول گرامی اسلام (ص) بهترین برنامه برای وحدت مسلمین است و راهبرد اصلی نظام اسلامی نیز تحقق وحدت عملی در ابعاد مختلف است.

امام جمعه اهل سنت بندرخمیر نیز در مراسم هفته وحدت این شهرستان از امت اسلامی خواست بیش از پیش وحدت خود را حفظ كنند چون جهان استكبار از طریق تفرقه سعی در از بین بردن هویت اسلامی را دارد.

قتالی با بیان اینكه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد وحدت هرچه بیشتر بین مردم ایران هستیم، خاطر نشان كرد: ایجاد وحدت و همدلی یكی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: دشمنان همواره با توطئه های مختلف درصدد بر هم زدن اتحاد و وحدت بین مسلمانان هستند كه باید با ارتقای سطح آگاهی مردم زمینه خنثی سازی این توطئه ها را فراهم كنیم.

-(4 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید