دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  500 جلد كتاب به مدارس هرمز همزمان با هفته وحدت اهدا شد

تاریخ انتشار: 1392/11/1-13:44
کد خبر: 22168
Print
Rss Services


500 جلد كتاب به مدارس هرمز همزمان با هفته وحدت اهدا شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز از اهدا 1500 جلد کتاب به مدارس جزیره هرمز همزمان با هفته وحدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان، مهدی سلامتی بیان كرد: به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز1500 جلد كتاب را به مراكز آموزش و پرورش هرمز اهداء كرد.

وی ادامه داد: میلاد پیامبر بزرگوار اسلام (ص)  عامل وحدت مسلمانان است و سیره پیامبر اسلام بهترین برنامه برای وحدت مسلمانان محسوب می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز ضمن بیان اهمیت تدبر در قرآن، از قرآن به عنوان یكی از مشتركات مذاهب اسلامی نام برد.

سلامتی تصریح كرد: امروز مسلمانان چه شیعه و چه سنی باید در جهت نشر تعالیم و مكتب اسلام، وحدت و برادری تلاش كنند و پیامبر اسلام (ص) را به عنوان الگویی برای صلح، آزادگی، عدالت و برادری پیروی كنند.

وی با اشاره به اهدا كتاب به دانش آموزان جزیره هرمز به مناسبت هفته وحدت، بیان داشت: این كار در راستای آشنایی نسل جوان با ضرورت وحدت و انسجام در جامعه و ضرورت ترویج فرهنگ وحدت صورت گرفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمز افزود: در نظر داریم تا با كمك نهادهای فرهنگی به مناسبت های مختلف مذهبی با اهداء كتاب، فرهنگ مطالعه را در بین مردم نهادینه كنیم.

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید