دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  جلسه شورای اداری شهرستان سیریک با حضور ائمه جمعه و جماعت اهل سنت برگزار شد .

تاریخ انتشار: 1397/12/1-11:15
کد خبر: 59837
Print
Rss Services


جلسه شورای اداری شهرستان سیریک با حضور ائمه جمعه و جماعت اهل سنت برگزار شد .
هیچ وقت مردم با وجود همه سختی ها پشت نظام اسلامی را خالی نمی کنند و درروزهای حماسی مثل (9دی) و (22بهمن ) صحنه را خالی نکرده اند و حضور پر رنگی در حمایت نظام و رهبری داشتند.

به گزارش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ، یازدهمین جلسه شورای اداری در شهرستان سیریک با حضورامام جمعه اهل سنت شهر سیریک برگزار شد .

در این جلسه که به ریاست فرماندار شهرستان سیریک برگزار شد، شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر سیریک گفت: هیچ وقت مردم با وجود همه سختی ها پشت نظام اسلامی را خالی نمی کنند و درروزهای حماسی مثل (9دی) و (22بهمن ) صحنه را خالی نکرده اند و حضور پر رنگی در حمایت نظام و رهبری داشتند.

رئیس شورای روحانیت شهرستان سیریک گفت : همه ما بدنبال امنیت هستیم و با افراد مغرض که قصد دارند امنیت نظام و ایران را خدشه دار کنند بشدت مخالفت میکنیم و اجازه نمیدهیم به سادگی امنیت و اقتدار ایران اسلامی را زیر سوال ببرند.

در پایان شیخ افراز به حمله تروریستی سیستان وبلوچستان اشاره کرد و گفت : اینجانب حمله تروریستی به نیروهای متخصص سپاه پاسداران در جاده خاش به زاهدان را محکوم میکنم و از خداوند متعال علو درجات را برای شهدا مسئلت می نمایم.

 

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید