دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  جشن میلاد حضرت زهرا (س) در مدرسه دخترانه طلوع در محله سورو بندرعباس

تاریخ انتشار: 1397/12/7-13:39
کد خبر: 59976
Print
Rss Services


جشن میلاد حضرت زهرا (س) در مدرسه دخترانه طلوع در محله سورو بندرعباس

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ،جشن میلاد حضرت زهرا (س) در دبیرستان دخترانه طلوع در محله سورو بندرعباس با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان برگزار شد.

در این جشن ابتدا پس از تلاوت قرآن و همخوانی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط دانش آموزان ، معاون محترم پرورشی مدرسه طلوع ضمن خیر مقدم به میهمانان از دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد .

در ادامه جشن شیخ فهیمی امام جمعه اهل سنت مسجد جامع سورو بندرعباس در باب خلقت حضرت زهرا (س) گفتند:حضرت زهرا الگویی کامل برای شما دختران جامعه است ، اگر میخواهید دختری خوب برای پدر و مادر باشید ویا در آینده همسری مناسب برای شوهر خود ویا مادری خوب برای فرزند خویش باید از حضرت زهرا(س) الگو بگیرید چرا که فاطمه زهرا (س) بهترین دختر و بهترین همسر و بهترین مادر بود .

ایشان در ادامه گفتند: اگر کسی در نماز خواندن بر محمد صلوات بفرستد و آل محمد را نادیده بگیرد نمازش مورد قبول خداوند نیست .

ما شافهی مذهب ها ارادت خاصی به اهل بیت پیامبر داریم و خود امام شافعی میفرماید: اهل بیت رسول خدا را دوست بدارید که دوستی اهلبیت پیامبر برشما واجب شده است .

شیخ فهیمی تاکید کرد:ما با افکار معاندین پلید که میخواهند ما را از اهلبیت جدا کنند بیزاریم و دوری میکنیم .

در ادامه مسئول  فرهنگی وامور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان گفت: در روایت آمده است هر کس پای مادر را بوسه زند گویا آستانه کعبه را بوسیده است

ایشان در مورد مقام حضرت زهرا گفتند :فاطمه زهرا بهترین بانوی عالم است و زندگی و رفتار و گفتار حضرت فاطمه الگویی مناسب برای شما دختران جامعه اسلامی است.

در پایان از افرادی که نام مبارک "فاطمه "را داشتند تقدیر بعمل آمد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید