دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  امام جمعه بندرعباس: اهانت ترامپ به سپاه پاسداران بصیرت‌مان را عمیق‌تر کرد

تاریخ انتشار: 1398/1/24-10:0
کد خبر: 60416
Print
Rss Services


امام جمعه بندرعباس: اهانت ترامپ به سپاه پاسداران بصیرت‌مان را عمیق‌تر کرد
امام جمعه بندرعباس گفت: اهانت ترامپ به سپاه پاسداران بصیرت‌مان را نسبت به این مجموعه عظیم عمیق‌تر کرد و مادامی که انقلاب اسلامی ایران پابرجاست، سپاه پاسداران نیز خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته شهرستان اظهار داشت: سپاه یک مجموعه عظیم و مقتدر است که امنیت ایران و منطقه را تامین کرده و خواهد کرد. این آمریکاست که نمی‌تواند موفقیت و سربلندی سبزپوشان مقتدر را در منطقه ببیند.

وی به هدف ترامپ از  قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های ترویست و ابهت و اقتدار سپاه پاسداران اشاره داشت و گفت: سپاه پاسداران مقتدرانه در عراق و سوریه، مقابل داعش ایستاد و شاخ آنها را شکست اما به نوعی شاخ ترامپ شکسته شد و این موفقیت سپاه و شکست داعش سبب عصبانیت دولت آمریکا شده است. از این رو ترامپ دست به اقدامات اینچنینی می‌زند.

امام جمعه بندرعباس بیان داشت: اهانت ترامپ به سپاه پاسداران بصیرت‌مان را نسبت به این مجموعه عظیم عمیق‌تر کرد و مادامی که انقلاب اسلامی ایران پابرجاست، سپاه پاسداران نیز خواهد بود.

آیت‌الله نعیم‌آبادی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: باران رحمت الهی است اما ما باید زبان طبیعت را بفهمیم و با طبیعت به عنوان مظهر مهر، لجبازی نکنیم.

وی در ادامه با اشاره به وقوع سیلاب در برخی استان‌های کشور و با تاکید بر اینکه چیزی به نام قهر طبیعت وجود ندارد و جهل انسان سبب وقوع این اتفاقات می‌شود، افزود: ساخت‌وسازهای غیرمجاز در مسیر رودخانه، مسیل‌ها و خارج از حریم مجاز در هنگام بارش باران و ایجاد سیلاب، خسارت می‌بینند

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اقدامات خداپسندانه مردم اقصی نقاط کشور در کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در سه استان افزود: استان هرمزگان نیز به عنوان معین بخشی از خوزستان انتخاب شده و گروه‌های امدادی استان با حضور فعالانه در شهر کارون به هموطنان سیل‌زده کمک‌رسانی می‌کنند.

آیت الله نعیم‌آبادی گفت: در این شرایط که استکبار با لجاجت‌های خود از ارسال کمک‌های جهانی به استانهای سیل‌زده کشور جلوگیری می‌کند، مردم هرمزگان با حضور فعالانه و ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده، حس نوع‌دوستی‌ زبانزدشان را نشان دادند.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید