دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  کسب علم و دانش، راه سعادت هر ملت

تاریخ انتشار: 1398/7/9-7:52
کد خبر: 61389
Print
Rss Services


خطیب جمعه اهل سنت شهربستک بیان کرد؛
کسب علم و دانش، راه سعادت هر ملت
سید محمد یوسف حسین نژاد" در خطبه های نماز جمعه کسب علم و دانش را راه سعادت و نیک بختی هر ملتی بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان،“سید محمد یوسف حسین نژاد”، خطیب جمعه اهل سنت شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران جمعه، پنجم مهرماه، رمز موفقیت برای رسیدن به هدف را جهاد ، تلاش و ایمان راسخ بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه راه سعادت و خوشبخی برای هر ملتی کسب علم و دانش است، افزود: تمام مشکلات جامعه نتیجه ضعف ایمان و نبود عقیده ثابت و استوار به هدف است .

سید محمد یوسف حسینی نژاد تصریح کرد: دین ، ایمان ، عقیده درست و مکتب است که به انسان ها درس رشادت ، ایثار و جانفشانی داده و عزت و سربلندی در استقامت و پایداری در مقابل مستکبران است .

وی در ادامه ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس عنوان کرد: امسال فرزندان را بهتر و بیشتر هدایت کرده تا به آموختن دانش بپردازند.

خطیب جمعه بستک با اشاره به مقوله علم به عنوان راهی برای کسب خوشبختی و سعادت، گفت: آموختن علم ، مردم را در مسیر صحیح قرار داده و انسان را به خداشناسی و دیانت رهنمون می­سازد.

وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس خاطرنشان شد: دوران دفاع مقدس، هشت سال دفاع جانانه مردم از وطنشان بوده که برگ درخشانی را در تاریخ رقم زده و یادآوری آن روحیه استقامت و پایداری را تقویت می کند.

 

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید