دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  نماز جمعه اهل سنت

خداوند بزرگ به پیامبرش دستور داده که به ما انسانها بگوید که در هیچ شرایطی از لطف و کرم خداوند مایوس نگردید
شیخ ابراهیم رحیمی خطیب جمعه اهل سنت مرکز دهستان جاسک کهنه:همچنین به مردم توضیح داده شد و توصیه گردید که امروز استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا می خواهند که یاس و نا امیدی در ملت ما و جوانان ما القا کنند
وارد شدن به ماه ذی الحجه و ادای مناسک حج در این دهه به اهمیت و جایگاه والای آن در دین اسلام پرداخت.
خطیب جمعه اهل سنت بندر لافت شیخ پوازی : یکی از اعمال مهم در این روزها را روزه گرفتن مخصوصا روزه ی روز عرفه را بیان نمود که خداوند به وسیله آن گناهان یک سال قبل و بعد را می بخشد.
خبرنگاران باید واقعیت ها را منعکس کنند، خبرنگاران برای رفع مشکلات وآلام های مردم قلم بزنند چون خبرنگاران رابط بین مردم ومسئولان هستند
خطیب جمعه اهل سنت بندرلنگه: نباید احساس شود خبرنگاران فقط از مسئولان تعریف می کنند/ نباید این تصور شود که هر چه مسئولان خواستند خبرنگاران قلم بزنند.
یکی از مسایلی که برای هرامتی حائز اهمیت می باشد، تاریخ آنهاست که یک اتصال عمیق مابین نسل های گذشته وجدید ایجاد می نماید
شیخ حسین حمودی خطیب جمعه اهل سنت پارسیان گفت: خداوند سبحان نیز با قرار دادن مواسم حج ،امت اسلام را به عمق تاریخ بلند خود، مرتبط می سازد .
ایام دهه ذی الحجه را خیلی با برکت است
خطیب جمعه اهل سنت جاسک گفت: این ایام مبارک شده و به ویژه روز عرفه را توصیه شده است و از ثواب روزه این ایام که روزه بعد روزه رمضان بهترین و بالاترین ثواب را دارد
اگر مسلمانان به وحدت برسند به قدرت بزرگی تبدیل خواهند شد
خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: برای هر دلسوزی از این امت اسلامی نگران کننده است که در بسیاری از سرزمین های اسلامی دو طرف مسلمانان همدیگر را بکشند و هر یک از طرفین فکر کند در راه خدا دیگری را می کشد.
مغرور شدن به عبادت شایسته نیست
امام جمعه اهل سنت جاسک گفت: خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داده و هدف از خلقت فرمانبرداری از فرامین خداوند است.
دین اسلام نیازمند فهم صحیح و عمل کردن به آن است
خطیب جمعه اهل سنت پارسیان گفت: اسلام دینی است که در آموزه های خودنیاز به دفاع ندارد بلکه نیازمند فهم صحیح و عمل برمبنای این فهم است.
ادای فریضه حج بر هر مسلمانی که توانایی مالی و جانی دارد واجب است
امام جمعه گتان شهرستان جاسک در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت:حج یکی از شعائر الهی و ادای آن بر هر مسلمانی که توانایی مالی و جانی دارد واجب است.
رفع مشکل کمبود آب توسط مسئولین
امام جمعه اهل سنت بستک بر رفع مشکل کمبود آب توسط مسئولین تاکید کرد.
Back   1  -  2   Next