دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  اخبار دفتر هرمزگان

برگزاری دوره ی تکمیلی آزمون جامع تعیین سطح اساتید
دوره ی تکمیلی اساتید استان های هرمزگان ، فارس و بوشهر در حال برگزاری است.
پیام تقدیر و تشکر از زحمات حضرت آیت الله نعیم آبادی
تلاش های دلسوزانه و پدرانه حضرت آیت الله نعیم آبادی که حسب فرمان مقام معظم رهبری قریب سه دهه رهبریت دینی و سیاسی و اجتماعی استان هرمزگان را به عهده داشته اند صمیمانه تقدیر و تشکر نموده
امام رضا(ع) شخصیتی علمی و فقهی مورد اتفاق مذاهب اسلامی است
شیخ سید حسین توانا از علمای چاه بنارد بستک گفت:شخصیت علمی و فقهی امام رضا(ع) مورد اتفاق همه مذاهب اسلامی است و در همه ی کتب،امام رضا(ع) را صاحب درایت و روایت دانسته اند.
دیدار و تکریم خانواده شهدای شهرستان سیریک
دیدار و تکریم خانواده شهدای شهرستان سیریک انجام شد.
برگزاری نشست منطقه ای روحانیون اهل سنت شهرستان سیریک
در این مراسم که در مسجد جامع شهرستان سیریک و در فضایی صمیمی و با حضور حجج اسلام خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک ، کهورزاده معاون فرهنگی دفتر امور اهل سنت هرمزگان ، کمالی نماینده مرکز خدمات حوزه های علمیه ، زارعی مسئول شعبه جاسک و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان سیریک برگزار شد ، مسائل و مشکلات و روحانیون مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
نشست علمی جایگاه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در فرهنگ تمدن اسلامی برگزار شد.
در این نشست علمی که به همت دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و همکاری سپاه امام سجاد (ع) و با حضور علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد شرکت کنندگان به ذکر فضایل علمی امام رضا (ع) پرداختند.
اردوی آموزشی و زیارتی مدرسین خواهر هرمزگان
به مناسبت دهه کرامت اردوی آموزشی و زیارتی مدرسین خواهر هرمزگان برگزار خواهد شد.
مولوی راشد بندار : اقدام آمریکا را محکوم میکنیم و از سپاه بابت این اقتدار و عزت متشکریم
مولوی راشد بندار امام جمعه اهل سنت یکبنی جاسک اقدام آمریکا و امر جاسوسی در آسمان ایران را محکوم و اقدام سپاه پاسداران را شجاعانه و عزت مندانه دانست .
شیخ قادر بخش ملائی:
مرز های هوایی ایران همواره خط قرمز ماست و فرقی ندارد کدام کشورها از این مرزها عبور میکنند و نیروهای امنیتی و مدافعان مرزهای کشور ما کما فی السابق در مقابل تعرض و تجاوز پاسخ کوبنده خواهند داد .
شیخ ابراهیم حاجی زاده:
سرنگون کردن پهباد جاسوسی امریکایی به دست دلاور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک میگویم واین تجاوز به مرز های کشور عزیزمان ایران را محکوم می کنم
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next