دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  اخبار دفتر هرمزگان

نیاز امروز جوان ما اخلاق و عفت اسلامی است
"حجت الاسلام و المسلمین دکتر باوقار" گفت: علما و روحانیون به مسأله نیاز امروز جوانان در قالب اخلاق، عفت و حیای اسلامی اهتمام ویژه ای بورزند.
دستیابی به اهداف والا در سایه گام دوم انقلاب به وسیله تعامل محقق می شود
"حجت الاسلام و المسلمین دکتر باوقار" گفت: دستیابی به اهداف والا در سایه گام دوم انقلاب در جوامع دینی، بین مردم، علما و مسئولین با تعامل بیشتر محقق خواهد شد.
عمره به شرط تامین عزت، کرامت و امنیت عمره گذاران‌ راه‌اندازی می‌شود
رشیدیان در دیدار با وزیر حج عربستان، گفت: ما با راه‌اندازی عمره به شرط تامین عزت، کرامت و امنیت عمره گذاران‌مان موافقیم اما باید برای حمایت کنسولی اتباع عمره‌گذاران جمهوری اسلامی نیز اقدام مناسبی صورت گیرد.
هفته دولت فرصتی برای تجلیل از خدمات دولتمردان است
امام جمعه اهل سنت قشم هفته دولت را فرصتی برای تجلیل از خدمات دولتمردان خواند و گفت: سیاه‌نمایی و پرداختن به نیمه خالی لیوان مصداقی از کفران نعمت است.
عمره مفرده به صورت محدود راه‌اندازی می‌شود
سرپرست حجاج ایرانی در دیدار جمعی از روحانیون استان‌های آذربایجان غربی و شرقی از راه‌اندازی عمره مفرده به صورت محدود خبر داد.
امارات چگونه به طرد فلسطینیان از قدس اشغالی کمک می‌کند؟
امارات با رهبری «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی به صورت پنهانی به اجرای طرح صهیونیستی برای طرد فلسطینیان ساکن قدس کمک می‌کند، امری که ناظران آن را بی‌ارتباط با طرح موسوم به‌«معامله قرن» نمی‌دانند.
صهیونیست‌ها با گذرنامه‌های جعلی آمریکا وارد عراق می‌شوند
دبیر کل جنبش «النجباء» عراق با اشاره به نحوه ورود صهیونیست‌ها به خاک عراق، تأکید کرد که این جنبش از محل حضور عناصر صهیونیستی در سفارت آمریکا در بغداد اطلاع دارد.
نشست هم اندیشی کمیته بانوان کنگره شهدای زن استان هرمزگان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از برگزاری چهارمین نشست هم اندیشی کمیته بانوان کنگره شهدای زن استان هرمزگان خبر داد.
نگذارید هیئات مذهبی سکولار شوند
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: باید مواظب باشیم هیئات مذهبی به سمت تفکر سکولار حرکت نکنند و نگذارید از سیاست فاصله بگیرند و بگویند ما کاری با سیاست نداریم.
هیئات مذهبی در روز عاشورا اذان دسته‌جمعی سر دهند
رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: در ظهر عاشورا مردم اذان دسته جمعی در خیابان‌ها بگویند و این اذان دسته جمعی می‌تواند هشداری برای فسادگران باشد
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next