دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  اخبار دفتر هرمزگان

مقاومت به هدفش خواهد رسید/ شرط تحقق نصرت الهی
رهبر مقاومت بحرین گفت: هدف مقاومت برپایی حق و نابودی باطل است و وقتی این عناصر کنار هم قرار بگیرند، پیروزی و نصر حاصل می‌شود.
هرمزگان به جهانی شدن کنگره امام سجاد(ع) افتخار می‌کند
استاندارهرمزگان گفت: ازاین‌که توانسته است درجهت تبیین ابعاد مختلف وجودی امام سجاد(ع) گام بردارد و سیره زندگی آن امام همام را درقالب کنگره درجهان گسترده کند،افتخار می‌کند.
صحیفه سجادیه، زبان مشترک بین صاحبان ادیان و مذاهب مختلف است
حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده گفت: صحیفه سجادیه به عنوان زبور آل محمد(ص) و انجیل اهل بیت(ع) و اخت القرآن، زبان مشترکی بین صاحبان ادیان و مذاهب مختلف ایجاد کرده است.
برگزاری کنگره امام سجاد(ع) در ۳۰ کشور دنیا
دبیر کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) گفت: کنگره امام سجاد(ع) به صورت همزمان در ۳۰ کشور جهان در حال برگزاری است.
کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) وارد گام دوم شده است
کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) وارد گام دوم شده است
دعاهای صحیفه سجادیه عقل را پرورش می‌دهد
نویسنده و محقق برجسته مسیحی گفت: دعاهای صحیفه سجادیه توانست از طریق عقل را پرورش دهد و رسالت امام سجاد را به نتیجه برساند.
امام سجاد(ع) و صحیفه سجادیه اسرار خداست
استاد برجسته حوزه و دانشگاه و رییس سابق دانشگاه علوم قرآنی با اشاره به اهمیت توحید و خداشناسی گفت: امام سجاد(ع) و صحیفه سجادیه اسرار خداست.
رهبری ازآموزه‌های امام سجاد(ع) درمدیریت بحران کمک گرفت
نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی و دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان گفت: کشورهایی که مدعی دموکراسی و حقوق بشرهستند مردم ایران را با شدیدترین تحریم‌ها مواجه کردند اما رهبر فرزانه و با درایت کشورمان با تاسی از آموزه‌های امام سجاد(ع) بحران‌های پیش آمده در کشور را به خوبی مدیریت کردند.
قیام امام سجاد(ع) فقط از ناحیه ذات خداوند بود
رهبر شیعیان بحرین گفت: قیام امام سجاد(ع) فقط از ناحیه ذات خداوند بود و این قیام الهی باعث شد که روح، روان و حیات انسانی را پرورش دهد.
امام سجاد(ع) مغناطیس وحدت درجهان است
عالم اهل سنت بندرترکمن در استان گلستان گفت: امام سجاد(ع) مغناطیس وحدت و عامل ترویچ فرهنگ دعا درجهان اسلام و همه استان‌های کشور است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next