دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  اخبار دفتر هرمزگان

دیدار خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس با رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان
حجت الاسلام و المسلمین باوقار در دیدار با خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس «شیخ سیدعبدالباعث قتالی» گفت: هدف مشترک شیعه و اهل سنت، حفظ نظام و ارزش های نظام است.
نشست شورای سیاست گذاری کنگره بین المللی امام سجاد (ع) در دفتر امور اهل سنت هرمزگان برگزار شد
«حجت الاسلام و المسلمین باوقار» از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری کنگره بین المللی امام سجاد (ع) با حضور نماینده ولی فقیه هرمزگان « حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده» در دفتر امور اهل سنت هرمزگان خبر داد.
انقلاب اسلامی وحدت بین شیعه و سنی را تقویت کرد
یکی از مراجع تقلید با اشاره به تقویت وحدت بین شیعه و سنی با پیروزی انقلاب اسلامی و تدابیر ویژه امام راحل(ره) تصریح کرد: آثار وحدت و اتحاد بین شیعه و سنی در دوران دفاع مقدس قابل مشاهده بود.
دیدار رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با امام جمعه شهرستان بندرلنگه
«حجت الاسلام و المسلمین باوقار» در دیدار با امام جمعه شهرستان بندرلنگه «آیت الله رکنی» عملکرد و ارتباط علمای این شهر با مردم را مثبت ارزیابی کرد.
حسین بن علی (ع)، طلایه دار وحدت در جامعه اسلامی
حجت الاسلام و المسلمین باوقار در دیدار با فرماندار شهرستان بندرلنگه، امام حسین(ع) را طلایه دار حرکتی هدفمند در راستای ایجاد وحدت در جامعه اسلامی معرفی کرد.
دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با مدیر دار القرآن منهج الحیات بندرکنگ
حجت الاسلام و المسلمین باوقار از موسسه قرآنی منهج الحیات بندرکنگ بازدید و در دیدار با مدیر این موسسه عملکرد آنان را مثبت ارزیابی کرد.
آمادگی سپاه هرمزگان برای همکاری در کنگره بین المللی امام سجاد(ع)
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از آمادگی مجموعه سپاه امام سجاد(ع) و نواحی و حوزه‌های بسیج برای برگزاری برنامه‌های جانبی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) خبر داد.
عشق ورزیدن به اهل بیت(ع) پیامبر(ص)، حلقه اشتراک شیعه و اهل سنت
"حجت الاسلام و المسلمین کذایی" یکی از حلقه های اشتراک شیعه و اهل سنت را محبت و عشق ورزیدن به ساحت مقدس اهل بیت و عترت پیامبر(ص) که از اولیای الهی محسبوب می­شوند، بیان کرد.
درس امام حسین(ع) به جهانیان، درس عدم بیعت با یزیدیان است
"شیخ سید حسین توانا" در «همایش فلسفه قیام عاشورا» با اشاره به جاودانگی قیام عاشورا بعنوان هدف اصلی امام حسین(ع) در این قیام گفت: درس امام حسین(ع) به جهانیان از قیام عاشورا درس عدم بیعت با یزیدیان است.
مسأله وحدت امت اسلامی یک استراتژی است
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده در جمع مدیران و مدرسان علوم دینی گفت: مسأله وحدت یک تاکتیک یا عنوانی برای دست برداری از اعتقادات نیست بلکه یک ضرورت قطعی، خدشه ناپذیر و یک استراتژی برای امت اسلامی است.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next