دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  ويژه نامه هفته وحدت

فلسفه بیداری اسلامی، توجه به زندگی پیامبر(ص) است
وحدت و اتحاد از عوامل مهم در پیروزی و سربلندی یک ملت است، فلسفه بیداری اسلامی نیز این است که مسلمانان متوجه سنت و زندگی پیامبر اسلام(ص) بشوند و به سمت آن بازگردند.
جشن میلاد پیامبر(ص) و امام‌صادق(ع) در امامزاده سیدمظفر(ع) بندرعباس برگزار شد
جشن میلاد پیامبر(ص) و امام‌صادق(ع) در امامزاده سیدمظفر(ع) بندرعباس با حضور جمع کثیری از عاشقان آخرین پیام‌آور وحی و خاندان پاکش برگزار شد.
برگزاری «سومین همایش وحدت و بیداری اسلامی» نقش بسزایی در تحكیم انسجام اسلامی ایفا كرد
معاون سیاسی امنیتی استاندارهرمزگان گفت: برگزاری همایش ها و گردهمایی از قبیل "سومین همایش وحدت و بیداری اسلامی" نقشی بسزا در ایجاد بستر های مناسب در هم اندیشی و همگرایی اهل سنت و شیعیان دارد.
شبهات وهابیت بی‌پایه و اساس است/ اهل‌سنت همواره به اهل‌بیت(ع) احترام گذاشته‌اند
مسئول ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه شبهات وهابیت بی‌پایه و اساس است گفت: بیش از 20 سال است که مراجع عالی‌قدر تقلید شیعه، مفتی‌های وهابی را به گفت‌وگو دو جانبه و مصاحبه زنده تلوزیونی می‌طلبند اما چون در مقابل حرف‌های منطقی نمی‌توانند دوام بیاورند حاضر به گفت‌وگو نیستند.
مسابقات حفظ و ترتیل قرآن كریم در میناب برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری مسابقات حفظ و ترتیل قرآن کریم به مناسبت هفته وحدت در میناب خبر داد.
مسابقه نقاشی هفته وحدت در پارسیان برگزار شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان گفت: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان مسابقه نقاشی به مناسبت هفته وحدت در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
پخت حلیم به مناسبت هفته وحدت در بندرخمیر
به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت مردم شیعه و سنی شهرستان خمیر، حلیم پختند .
برگزاری مراسم جشن هفته وحدت در شهر گروگ شهرستان سیریك
به مناسبت آغاز هفته وحدت مراسم جشن و مولود خوانی با شرکت جمعی از مسئولین و علمای شیعه و سنی در مسجد مهاجرین شهر بندر گروگ شهرستان سیریک برگزار شد.
كشور متعلق به همه ملت‌ است/ جهان مدیون پیامبر(ص) است
رئیس‌جمهور گفت: امروز نه تنها دنیای اسلام، بلکه جهان مدیون پیامبر اسلام است و همه مسلمانان، چه شیعه و چه سنی عاشق پیامبر و اهل بیت آن بزرگوار هستند.
طرح اختلافات امت اسلامی مبنای شرعی و عقلانی ندارد
رئیس مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه نزاع میان امت اسلامی هیچ‌گونه وجه عقلانی و شرعی ندارد، گفـت: اختلافات به وسیله علمای تراز اول باید پیگیری شود که حرف آنها برای مردم حجت است و با کمک عالمان، امت واحده تحقق پیدا می کند.
Back   1  -  2  -  3  -  4   Next