دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  ويژه نامه هفته وحدت

دیدارها میان علمای شیعه و سنی وحدت‌آفرین است
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: امروز شاهد جنایات گوناگون در جهان اسلام هستیم، علما با احساس مسئولیت و جایگاه خاص خود، جامعه را به سوی وحدت دعوت کنند. حرکت‌های همسو و دیدارهای علمای شیعه و سنی در این راستا بسیار تأثیرگذار است.
«وحدت» مهم‌ترین مسأله امروز دنیای اسلام است/ هشدار نسبت به خطر بزرگ جریان‌های تكفیری
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تأکید فرمودند: امروز مهم‌ترین مسأله دنیای اسلام «وحدت» است و با وجود همه توطئه‌ها، آینده امت اسلامی در پرتو «وحدت، آگاهی و بیداری اسلامی» درخشان و نویدبخش خواهد بود.
محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته كشوری در بندرلنگه برگزار شد
محفل معنوی انس با قرآن‌کریم با حضور قاری برجسته کشوری و شرکت علاقمندان و ارادتمندان به قرآن، به مناسبت هفته وحدت در مسجد جامع بندرلنگه برگزار شد.
گفتمان قرآنی در حوزه سلطان العلماء اهل‌سنت بندرلنگه برگزار شد
سومین گفتمان قرآنی بمناسبت هفته وحدت در حوزه علمیه سلطان العلماء اهل‌سنت بندرلنگه برگزار شد.
ایران منادی وحدت در جهان اسلام است
امام جمعه قشم گفت: جمهوری اسلامی ایران با هدایت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری منادی وحدت و برادری در بین مسلمانان جهان بوده است.
اختلافات مذهبی خاورمیانه، حاصل حركات ضد وحدت از سوی دشمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: متأسفانه امروز شاهد کشته و آواره شدن مردم مسلمان در کشورهای خاورمیانه هستیم که این مسائل، نتیجه تلاش بیگانگان برای از بین بردن وحدت میان مسلمانان است.
لزوم مبارزه با فرقه‌گرایی و تفرقه‌انگیزی در جهان اسلام
باید با آسیب‌شناسی و درس گرفتن از تفرقه در کشورهایی دیگر و حول محور اسلام و ولایت، به تلاش برای ارائه چهره‌ای حقیقی از اسلام پرداخته و به مقابله با فرقه‌گرایی و تفرقه‌انگیزی بپردازیم.
همایش وحدت در پارسیان برگزار شد
همایش وحدت با حضور علمای شیعه و سنی شهرستان پارسیان به مناسبت سالروز میلاد پیامبراکرم(ص) و هفته وحدت در شهر دشتی این شهرستان برگزار شد.
تشیع و اهل‌سنت جاسك با هم قرابت‌های سببی و نسبی دارند/ فتوای رهبری تحسین و تقدیر علمای اسلام را برانگیخت
امام‌جمعه اهل سنت جاسک گفت: فتوای مقام معظم رهبری بازتاب گسترده‌ای در سراسر جهان به ویژه جامعه اهل‌تسنن داشت و در پی آن، علمای اسلامی این فتوای حکیمانه ایشان را تحسین و تقدیر کردند.
هرمزگان از مناطق نمونه در امر وحدت بین شیعه و سنی است/ مسلمانان مانع از تقویت گروه‌های تكفیری شوند
امام جمعه بندرعباس گفت: امروز هرمزگان از مناطق نمونه در امر وحدت بین شیعه و سنی است که باید الگوی موجود در این استان در سایر بلاد اسلامی نیز مورد توجه قرار گیرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4   Next