دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  روحانیون و علمای اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه حماسه ۹دی نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است

تاریخ انتشار: 1396/10/9
کد خبر: 49984
Print
Rss Services


9دی
روحانیون و علمای اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه حماسه ۹دی نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است
روحانیون و علمای اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه حماسه ۹دی نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است، اظهار کردند:بصیرت مانعی برای تحقق اهداف فتنه گران است و فتنه ۸۸ تبعیت مردم از معظم له را به نمایش گذاشت

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان روحانیون و علمای اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه حماسه 9دی نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است، اظهار کردند:بصیرت مانعی برای تحقق اهداف فتنه گران است و فتنه 88  با وجود تمامی تبعات منفی خوئ تبعیت مردم را از معظم له به نمایش گذاشت

فتنه 88  تبعیت مردم را از معظم له به نمایش گذاشت

شیخ عبدالعزیز افراز، رئیس شورای روحانیت شهرستان سیریک با اشاره به حماسه بزرگ نهم دی 88 اظهار کرد:سه عنصر اساسی ایمان ، اتحاد و بصیرت مهمترین شاخصه حماسه ماندگار  نهم دی سال 88 بود که با حضور پرشور مردم انقلابی کشور تجدید بیعتی با آرمان های انقلاب و معظم له شد و  عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشید.

افراز حضور پرشور مردم در نهم دی را خلق حماسه ای جاودان در تاریخ انقلاب دانست و گفت:بعد از جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ، کودتای سال 88  از مهمترین توطئه‌های استکبار علیه انقلاب اسلامی بود که با حضور به موقع مردم در صحنه تمام نقشه های شوم دشمنان انقلاب در نطقه خفه شد.

وی با بیان اینکه فتنه گران در روز عاشورا با اهانت به مقدسات دین و آرمان های امام راحل به دنبال زیرپا گذاشتن اصول انقلاب بودند، تاکیدکرد: حماسه 9دی مشت محکمی به دهان یاوه گویان بود و عناصر خود فروخته ای که به دنبال ضربه به انقلاب بودند به مردم شناسانده شدند.

افراز تصریح کرد: فتنه 88 نقش بارز رهبری و همراهی مردم با انقلاب را بیش از پیش به دشمنان ثابت کرد چرا که مردم در حماسه 9 به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتند و این امر خاری در چشم بدخواهان نظام شد.

بصیرت مانعی برای تحقق اهداف فتنه گران است

شیخ حسین بازماندگان،عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرخمیر فتنه 88 را یکی از بزرگترین فتنه ها علیه انقلاب اسلامی دانست و گفت:عناصر خودفروخته داخلی که دست در دامن دشمنان نظام داشتند به تصور پیروزی چهره واقعی خود را در این فتنه نمایش دادند اما بصیرت مردم  موجب شد که این فتنه در نطفه خاموش شود.

وی حماسه 9دی را تجدید بیعتی با آرمان های انقلاب و ولایت عنوان کرد و افزود: مردم با بصیرت و ولایت مدار ایران در تمامی مقاطع حساس تاریخی کشور را از پیچ های خطرناک عبوردادند و مانع از سقوط نظام در پرتگاه بدخواهان انقلاب شدند.

بازماندگان تاکید کرد: حماسه نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود که به دشمنان نشان دادند هرگز فریب توطئه ها و حیله های آنان را نخواهند خورد و با درایت از انقلاب و آرمان های امام دفاع خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت بندر پل بیان کرد:در طول انقلاب فتنه های بسیاری از سوی دشمنان علیه جمهوری اسلامی طراحی و پیاده شده که تاکنون با روشنگری های معظم له و هوشیاری مردم بی اثر مانده لذا هم اکنون نیز باید با هوشیاری بیش از پیش مواظب توطئه های دشمنان انقلاب بود.

حماسه 9دی نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است

شیخ محمد صدیق بهجت، عضو شورای روحانیت بندرلنگه با بیان اینکه 9دی نماد بصیرت مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی است، اظهار کرد:مردم ولایت مدار ایران اسلامی با حضور به موقع خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام زدند و خط فکری خود را از فتنه گران و خودفروخته های داخلی جدا کردند.

وی با بیان اینکه کوته فکران داخلی به طمع دست یابی به منافع شخصی تیشه بر ریشه انقلاب زده بودند، گفت:فتنه 88 باب جدیدی برای نمایش ولایت مداری مردم بود که با حضور خود در 9دی درس بصیرت را به مدعیان دادند.

بهجت تصریح کرد: انگلیس، امریکا و اسرائیل خبیث که از رشد انقلاب اسلامی در دنیا ضربات سنگینی را متحمل شده بودند در فتنه 88 عناصر خود را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران وارد میدان کردند که در نهایت با سرریز شدن کاسه صبر مردم شاهد حضوری گسترده و انقلابی در 9 دی ماه بودیم که جهانیان را انگشت به دهان گذاشت.

وی افزود: حماسه 9 دی نشان داد که مردم آگاه و بیدار کشور هیچ گاه از مواضع انقلابی خود کوتاه نخواهند آمد و با تمام وجود از ولایت فقیه تبعیت می کنند و در فتنه پشت سر مقام معظم رهبری ایستادند.

.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید