دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  همایش جایگاه زن و خانواده در تحقق حیات طیبه از دیدگاه فقه مذاهب اسلامی برگزار شد/ حجت الاسلام شفیعی نیا: اشتراک فقهی بین مذاهب اسلامی بالای 90 درصد است

تاریخ انتشار: 1396/11/18
کد خبر: 51066
Print
Rss Services


همایش جایگاه زن و خانواده در تحقق حیات طیبه از دیدگاه فقه مذاهب اسلامی برگزار شد/ حجت الاسلام شفیعی نیا: اشتراک فقهی بین مذاهب اسلامی بالای 90 درصد است
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین شفیعی نیا در همایش جایگاه زن و خانواده در تحقق حیات طیبه از دیدگاه فقه مذاهب اسلامی گفت: اشتراک فقهی بین مذاهب اسلامی بالای 90 درصد است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین شفیعی نیا در همایش جایگاه زن و خانواده  در تحقق حیات طیبه از دیدگاه فقه مذاهب اسلامی گفت: اشتراک فقهی بین مذاهب اسلامی بالای 90 درصد است.

وی با بیان اینکه زن جایگاه بالایی در خانواده دارد گفت: دشمنان اسلام امروز به دنبال سو استفاده از جایگاه زن در خانواده هستند و ما باید این ظرفیت را تبدیل به فرصت کنیم.

حجت الاسلام شفیعی نیا با بیان اینکه بزرگان دینی ما همچون حضرت فاطمه، حضرت زینب و حضرت عایشه باید امروز الگوی زنان مسلمان باشد گفت: امروز همه مسلمانان باید نسبت به خطر استکبار بی توجه نباشند و این مسئله را مهم بشمرند چرا که دشمن کمر به نابودی اسلام بسته است و تنها مذهب خاصی مدنظر آنها نیست.

وی با بیان اینکه امروز وحدت میتواند راه موفقیت مسلمانان باشد گفت: تمام مشکلات مسلمانان از جایی شروع می شود که برخی حکام عربی وحدت در برنامه آنها نیست و متاسفانه متفرق هستند.

حجت الاسلام والمسلمین شفیعی نیا  با بیان اینکه همه مسلمانان از مذاهب مختلف باید صف مشترکی را ایجاد بکنند گفت: مسلمانان باید در کنار هم در برابر یهود و نصارا قرار بگیرند و نگذارند تفرقه در برابر آنها قرار بگیرد.

 

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید