دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  حجت الاسلام و المسلمین کهورزاده: ایجاد اتحاد و همدلی در برنامه های دینی و حوزوی در استان هرمزگان بی مثال است .

تاریخ انتشار: 1397/2/16
کد خبر: 53029
Print
Rss Services


برگزاری کارگاه آموزشی استهلال
حجت الاسلام و المسلمین کهورزاده: ایجاد اتحاد و همدلی در برنامه های دینی و حوزوی در استان هرمزگان بی مثال است .
کهور زاده : برگزاری کارگاه آموزشی برای دانش افزایی بیشتر و پیشرفت علوم جدید در روحانیون اهل سنت استان است /برگزاری دوره های آموزشی استهلال در مناطق اهل سنت نشین یک پیشرفت است

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان جناب حجت الاسلام و المسلمین اصغر کهور زاده مسئول فرهنگی و روحانیون دفتر استانی پیش از شروع کارگاه آموزشی استهلال به لزوم برگزاری این کارگاهها اشاره نمود و گفت : دفتر استان هرمزگان از ابتدای اردیبهشت ماه با رایزنی های مختلف و برنامه ریزی های انجام شده در واحد فرهنگی توانست این کارگاه آموزشی را در جهت بالا بردن استهلال در روحانیون بالاتر ببرد و برگزاری دوره های آموزشی استهلال در مناطق اهل سنت نشین یک پیشرفت است و باید آن را ادامه داد .

ایشان ضمن تاکید برایجاد وحدت و همدلی در اعلام عید در سنوات گذشته گفت : وجود آگاهی و درک مطالب امروزه با پیشرفت علم آسان تر شده است و باید از این فنون در استهلال و علوم دیگر استفاده کرد و این آگاهی ها باید به روحانیون داده شود .

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی صبح دیروز 15اردیبهشت ماه با حضور 60نفر از روحانیون اهل سنت شهرستان بندرنگه و. توابع آن در سالن آموزش و پرورش بندرلنگه برگزار گردید .

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید