دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  جلسه هم اندیشی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان

تاریخ انتشار: 1397/2/17
کد خبر: 53065
Print
Rss Services


جلسه هم اندیشی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت
جلسه هم اندیشی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان
جلسه هم اندیشی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان صبح دیروز 16 اردیبهشت ماه جلسه هم اندیشی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی اهل سنت در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت برگزار گردید .

در این جلسه که با حضور مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی همراه بود جناب آقای یوسفی راد از دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی نیز حضور داشتند .

در ابتدای جلسه جناب حجت الاسلام و المسلمین یوسف رضایی مدیریت محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد خدمت همه ی مدیران و ناظرین مدارس علوم دینی و تشکر از فعالیت یک ساله در این پست گفت : تلاش برای حوزه علمیه دو پاداش دارد که یکی از پاداش و البته مهم ترین  آن پاداش اخروی آن نزد خداوند منان است و گام برداشتن در دین محمد (ص) نعمتی بزرگ و ستودنی است .

در ادامه جناب شیخ قتالی امام جمعه مسجد جامع اهل سنت بندرعباس ضمن تاکید بر تلاش و روند صحیح حرکت مدارس علوم دینی گفت : باید قدر دان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم که شرایط را هم ازلحاظ امنیت و فعالیت آزاد دینی فراهم نموده است و باید ما تمام تلاش خود را برای زنده نگهداشتن انقلاب و نظام دینی داشته باشیم و توجه داشته باشیم که دین رسول گرامی اسلام را ادامه دهیم و وحدت و اتحاد را ضمینه ساز راه خود کنیم .

پس ایشان جناب آیت الله نعیم آبادی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان به بیان شاخص های دین و معرفت در حوزه های علمیه اشاره نمود و خطاب به مدیران این نکته را گوش زد که می توان در تمام جهات با اتحاد و تکیه برنظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفتهایی که به وجود آورد است راه را ادامه داد و در کنار یکدیگر زندگی نمود .

در پایان از چند تناز فعالان پژوهشگر و ناظرین برتر مدارس و مدرس و مدیر نمونه تقدیر به عمل آمد

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید