دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده

تاریخ انتشار: 1397/2/29
کد خبر: 53372
Print
Rss Services


رمضان ماه خداست
آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده
رمضان ماه خداست، دراین ماه تغییرات زیادی در انسان ایجاد می‌شود /آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده و با تجاوزو زورگویی بشریت را به ستوه آورده

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز اظهارداشت: رمضان ماه خداست، دراین ماه تغییرات زیادی در انسان ایجاد می‌شود که این تغییر باید در راستای کاهش نفسانیات باشد.

وی افزود: فلسفه روزه تقوا بوده، تقوا هم یعنی انجام واجبات و ترک محرمات و دارای دو بعد مثبت و منفی است که باید برای تقویت مثبت‌ها و کاهش منفی‌ها تلاش کنیم.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز ملی جمعیت گفت: فرزندآوری پدیده‌ای مبارک است و خداوند روزی‌دهنده بوده و این فرزندان پشتیبان شما در زمان حیات و بعد از مرگ از کارهای خیر آنان بهره می‌برید، افزایش جمعیت کشور سبب پویایی و بالندگی شده و جمعیت هر کشور جزیی از سرمایه آن محسوب می‌شود.

نعیم‌آبادی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاست‌های جمعیتی بر لزوم فرهنگ‌سازی برای افزایش جمعیت تاکید کرد.

خطیب جمعه بندرعباس  با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرهنگیان تاکید کرد: تنها راه شکستن شاخ آمریکا مقاومت بوده و ترامپ فردی دیوانه، غول بیابانی و بی‌عقیده است و آمریکا تا زمانی که چنین سیاستی دارد با دزدی به حیات خود ادامه می‌دهد.

 نعیم‌آبادی همچنین با اشاره به روز مقاومت افزود: آمریکا و اسراییل بر تعهدات خود پایبند نبوده و باید در برابر آن‌ها با صلابت ایستاد.

امام جمعه بندرعباس مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

وی با تاکید بر این که جنایتکاران به هیچ اصولی معتقد نبوده گفت: آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده و با تجاوزو زورگویی بشریت را به ستوه آورده تا زمانی که راه و روش این ابرقدرت همین باشد ما هم مواضع‌مان در برابر این استکبار زورگو شفاف و مشخص است.

خطیب جمعه بندرعباس گفت: بیرون راندن متجاوزان تنها با نبرد و شعارهای کوبنده صورت می‌گیرد و ما دو راه در برابر آمریکا بیشتر نداریم؛ اول نبرد تا پیروزی و دوم سردادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ برانگلیس و فرانسه تا به هدف متعالی خود برسیم.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید