دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  حادثه تروریستی درمراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که با هدف به شهادت رساندن شهروندان و دلیرمردان نظامی ایران اسلامی صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و جمهوری اسلامی را نمایان ساخت.

تاریخ انتشار: 1397/7/2
کد خبر: 56306
Print
Rss Services


پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت بندر كلاهي و عضو شوراي روحانيت اهل سنت شهرستان ميناب بمناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی در شهر اهواز
حادثه تروریستی درمراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که با هدف به شهادت رساندن شهروندان و دلیرمردان نظامی ایران اسلامی صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و جمهوری اسلامی را نمایان ساخت.

پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت بندر كلاهي و عضو شوراي روحانيت اهل سنت شهرستان ميناب بمناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی در شهر اهواز.

متن پیام به این شرح است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حادثه تروریستی  درمراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که با هدف به شهادت رساندن شهروندان و دلیرمردان نظامی ایران اسلامی صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و جمهوری اسلامی را نمایان ساخت.

 

بی تردید پس از گذشت نزدیک به 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همگان واقفند که رمز موفقیت  نظام وحدت و همیاری همه اقشار مردم و مسئولان در سایه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب است و آنان که تحمل وجود آرامش بی بدیل ایران اسلامی را ندارند، باید بدانند که با پلیدترین روش‌های کینه توزانه هم خیال باطلشان در سست‌ کردن امنیت این کشور صلح جو تحقق پیدا نمی کند.

 

حمله تروریستی شهر اهواز که منجر به زخمی  و شهادت تنی چند از هموطنان عزیزمان شد مایه تاثر و تالم همگان گردید.

 

اینجانب ضمن عرض تسلیت این حادثه تروریستی به مقام معظم رهبری، خانواده های معظم شهدا  و ملت شریف ایران،  و با ارزوی شفای عاجل برای آسیب دیدگان این حادثه تلخ،امیدوارم با حفظ آرامش و وحدت بیشتر به دشمنان ثابت کنیم که آنها نمی‌توانند خدشه‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کنند.

حمزه ملاحي پور كلاهي

امام جمعه اهل سنت بندر كلاهي و عضو شوراي روحانيت شهرستان ميناب

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید