دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  اجازه تخریب نیروی انتظامی را به معاندان نمی‌دهیم

تاریخ انتشار: 1397/7/14
کد خبر: 56552
Print
Rss Services


امام‌جمعه اهل سنت قشم:
اجازه تخریب نیروی انتظامی را به معاندان نمی‌دهیم
امام‌جمعه اهل سنت قشم با بیان اینکه دست نیروی انتظامی برای تأمین امنیت شهرستان را می‌بوسیم، گفت: هرگز اجازه تخریب حافظان امنیت را به معاندان و دشمنان نخواهیم داد.

به گزارش  روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان شیخ عبدالرحیم خطیبی در صبحگاه مشترک انتظامی شهرستان قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: افتخار نیروی انتظامی است که همواره در راه امنیت ایران اسلامی شهید تقدیم می‌کنند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیتی است که خداوند در بهشت وعده داده است، افزود: امروز ما از امنیت پایدار برخوردار هستیم و افرادی که امنیت ندارند، قدر و ارزش امنیت ما را می‌دانند.

امام‌جمعه اهل سنت قشم با اشاره به اینکه ممکن است، برخی از مردم ناشکری ‌کنند، تصریح کرد: امنیت نعمت ارزشمندی است و همه مؤمنان موظف هستند که امنیت را ایجاد کنند.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر رویکرد اخلاق‌مداری و مردم‌داری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی برای ایجاد یک امنیت مردم محور محبوبیت نیروی انتظامی را افزایش داده است.

خطیبی خاطرنشان کرد: ممکن است که  خلأهای وجود داشته باشد اما نمی‌توان  ارزش امنیت را زیر سؤال برد.

وی بابیان اینکه جا دارد انتقادات منصفانه را بپذیریم، گفت: اما هرگز به افرادی که تنها عیب‌ها را می‌بینند، اجازه نمی‌دهیم که نیروهای انتظامی را تخریب کنند و یا جایگاه آنان را زیر سؤال می‌برد.

امام‌جمعه اهل سنت قشم تأکید کرد: دست نیروی انتظامی را به خاطر امنیتی که در شهرستان وجود دارد می‌بوسیم.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید