دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  هر گونه اختلاف افکنی و ایجاد دودستگی در جوامع کار دشمن است و لاغیر

تاریخ انتشار: 1398/3/11
کد خبر: 60705
Print
Rss Services


خطیب جمعه اهل سنت بستک:
هر گونه اختلاف افکنی و ایجاد دودستگی در جوامع کار دشمن است و لاغیر
این روزها اگر شاهد غارت وحشیانه قسمتی از پیکره اسلام و تجاوز به کشورهای اسلامی هستیم دلیل آن اختلاف افکنی دشمن است که توانسته در بین امت اسلام و کشورهای اسلامی ایجاد نماید .

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ، سید محمد یوسف حسینی نژاد در نماز جمعه اهل سنت  شهر بستک گفت : جنایت آمریکا و صهیونیست تمام شدنی نیست و جنایت این دو چه به طور مستقیم و چه از طریق کینه توزی ها و آتش افروزی ها در بلاد اسلامی و ایجاد تفرقه نمود داشته است .

خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک با گرامی داشت روز جهانی قدس گفت : ما مسلمانان یقین داریم مردم مسلمان فلسطین بر یهودیان پیروز خواهند شد و بار دیگر قدس شریف به دست مجاهدان از وجود یهودیان و صهیونیست ها پاک خواهد شد .

حسینی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت : باید در برابر دشمنان و مقابله با آنان هر چه می توانیم خود را تقویت کنیم و این تقویت هم از بعد ایمانی باشد و هم از بعد امکانات دفاعی .

وی افزود : تنها راه نجات امت اسلام همبستگی و وحدت و یکدلی و یکصدایی است که همه با هم در مسیر قرآن و سنت یکصدا بر سر دشمن فریاد بزنیم و با آنان مقابله کنیم .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید