دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  آزادسازی قدس را در تربیت فرزندان مان نهادینه کنیم تا نسل آینده با آرمان قدس شریف آشنا باشد

تاریخ انتشار: 1398/3/12
کد خبر: 60729
Print
Rss Services


شیخ یوسف جمالی خطیب نماز جمعه اهل سنت مسجد جامع بندرعباس:
آزادسازی قدس را در تربیت فرزندان مان نهادینه کنیم تا نسل آینده با آرمان قدس شریف آشنا باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقه در امور اهل سنت هرمزگان به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس شیخ یوسف جمالی ماه رمضان را ماه دعا و عبادت دانست و توصیه کرد: فضایل این ماه را از دست ندهیم و با عبادت و انجام اعمال خیر از روزهای باقیمانده رمضان بهره ببریم.


وی گفت: جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس است در این روز همه مسلمانان و آزادگان جهان یک صدا آزادسازی قدس شریف را فریاد می زنند.


جمالی ضمن تاکید بر تقدس قدس و مسجد الاقصی برای مسلمانان اظهار داشت: امروز دشمن غاصب این مکان مقدس را به اشغال خود درآورده است. آزادسازی قدس را در تربیت فرزندان مان نهادینه کنیم تا نسل آینده با آرمان قدس شریف آشنا باشد.

وی افزود: دشمن می خواهد مسلمانان با حافظه تاریخی خود فاصله بگیرند. هوشیاری مسلمانان و تربیت صحیح نسل آینده مانعی در برابر این توطئه است.

جمالی در بخش دیگری از خطبه خود از مسئولان قضایی و مدیران صدا و سیما در برخورد با هتاکان به اعتقادات اهل سنت و بی حرمتی به همسران پیامبر اسلام و خلفاء راشدین تشکر کرد و گفت: از نمایندگان مجلس تقاضا داریم قانون جامعی را تصویب کنند که بی احترامی به اعتقادات دیگر مذاهب و سایر ادیان جرم محسوب شود و همه به اعتقادات یکدیگر احترام بگذارند.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید