دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  وحدت اجتماعی را با هوشیاری و بصیرت تقویت کنیم

تاریخ انتشار: 1398/3/18
کد خبر: 60758
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت بندرعباس :
وحدت اجتماعی را با هوشیاری و بصیرت تقویت کنیم
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: باید با هوشیاری و بصیرت، وحدت اجتماعی خود را تقویت کنیم و به دشمنان اجازه ندهیم که در این وحدت، خللی ایجاد کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سیدعبدالباعث قتالی ظهر دیروز در خطبه های این هفته نماز جمعه  اهل سنت اظهار داشت: ماه رمضان به پایان رسید. این ماه درس‌های فراوانی از قبیل تزکیه نفس و نزدیکی به خداوند متعال را به روزه‌داران آموخت و باید سعی کنیم در دیگر ایام سال نیز بهره‌های ماه مبارک رمضان را فراموش نکنیم.

وی ادامه داد: باید در زندگی، قرآن را ملاک قرار دهیم و سعی کنیم آداب و رفتارمان قرآنی باشد همان‌گونه که رفتار و کردار پیامبر اسلام(ص)، یاران و اصحاب و نزدیکان آن حضرت ترجمه‌ای زنده از قرآن بود.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس بیان داشت: در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که از امنیت و وحدت برخورداریم و باید با هوشیاری و بصیرت، وحدت اجتماعی خود را تقویت کنیم و به دشمنان اجازه ندهیم که در این وحدت، خللی ایجاد کنند.

قتالی به اقامه باشکوه نماز عید فطر در سراسر کشور اشاره داشت و گفت: نماز عید فطر نماز شکرگزاری رحمت و نعمت‌های الهی در ماه مبارک رمضان است و نمادی از اتحاد و برابری و برادری در بین مسلمین است.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید