دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  نشست علمی جایگاه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در فرهنگ تمدن اسلامی برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1398/4/17
کد خبر: 60875
Print
Rss Services


برگزاری نشست علمی جایگاه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در فرهنگ تمدن اسلامی
نشست علمی جایگاه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در فرهنگ تمدن اسلامی برگزار شد.
در این نشست علمی که به همت دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و همکاری سپاه امام سجاد (ع) و با حضور علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد شرکت کنندگان به ذکر فضایل علمی امام رضا (ع) پرداختند.

نشست علمی جایگاه امام  رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در فرهنگ تمدن اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ، در این نشست علمی که به همت دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و همکاری سپاه امام سجاد (ع) و با حضور علمای شیعه و اهل سنت برگزار شد شرکت کنندگان به ذکر فضایل علمی امام رضا (ع) پرداختند.

در این مراسم شیخ علی ماهیگیر از علمای اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه یکی از افتخارات ما ایرانیان میزبانی از امام رضا(ع) است افزود: علم امام رضا (ع) ثمره تحول علمی است که در زمان جد بزرگوار امام رضا(ع) ، حضرت امام جعفر صادق (ع) بوجودآمد و ایشان در نزد علمای اهل سنت به عنوان یکی از بزرگترین شخصیت های علمی مقبول است.

در ادامه این نشست که در فضایی بسیار صمیمی برگزار شد شیخ حسین توانا از علمای منطقه بستک با توجه به فضایل علمی و فقهی امام رضا (ع) افزود: امام رضا(ع) در اکثر قریب به اتفاق کتب اسلامی یک شخصیت فقهی مورد اتفاق است و این در قول بسیاری از از علمای اهل سنت مشهود است.

در ادامه این نشست تعدادی دیگر از علمای شیعه و اهل سنت به بحث و تبادل نظر در خصوص امام رضا(ع) پرداختند.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید