دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  خداوند متعال، قرآن کریم و رسول خدا(ص) سه روشنگر دین اسلام هستند

تاریخ انتشار: 1398/8/8
کد خبر: 61585
Print
Rss Services


خطیب جمعه اهل سنت بندر لافت استان هرمزگان:
خداوند متعال، قرآن کریم و رسول خدا(ص) سه روشنگر دین اسلام هستند
شیخ حبیب پوازی در خطبه های نماز جمعه گفت: خداوند متعال، پیامبر گرامی اسلام(ص) و قرآن سه روشنگر اصلی دین اند که با چنگ زدن به آنها تمامی ظلمت ها و مشکلات کنار خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان،  شیخ حبیب پوازی ، خطیب جمعه اهل سنت بندر لافت واقع در استان هرمزگان در خطبه های نماز جمعه سوم آبان ماه، با استناد و توجه به آیات قرآن کریم به بررسی و تبیین سه نوری که برای روشنایی بندگان در دنیا قرار داده شده پرداخت.

خطیب جمعه اهل سنت خداوند، قرآن و رسول(ص) را سه روشنگری معرفی نمود که با چنگ زدن به آن ها تمامی ظلمت ها و مشکلات را کنار خواهند رفت و پشت کردن به این سه باعث به وجود آمدن تاریکی ها خواهد بود که گمراهی و بدبختی دنیا و آخرت را به دنبال دارد.

وی شرک به پروردگار و نافرمانی پدر و مادر و شهادت زور را از بزرگترین گناهان کبیره معرفی نمود و براساس تاکید بسیار زیاد پیامبر، از سخن زور و دروغ همه را بر حذر دانست.

سید پوازی، در ادامه با توجه به وقوع چندین مورد کشف حجاب و بی حجابی به نام توسعه گردشگری که با قوانین جمهوری اسلامی و دین اسلام و عرف جامعه در تضاد بوده، همه مردم را به نشان دادن غیرت و جوانمردی و هر نوع برخورد با مفسدین توصیه کرد.

وی در پایان خطبه ضمن تأکید بر اهمیت توسعه گردشگری و اقتصاد سالم، نسبت نسبت به شیوع بی حجابی و حضور اشخاص مفسد به نام جذب توریست و گردشگر که علی رغم برخورد نیروهای انتظامی بندرلافت بر عمل ناشایست خود اسرار می ورزند، هشدار جدی داده و از تمام ارگان های حاضر در روستا اعم از نیروهای انتظامی، شورا، پایگاه مقاومت بسیج و عموم مردم بر پیگیری و برخورد شدید خواستار جلوگیری از این امر منافی شرع شد.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید