دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  شکست معامله قرن، رمز فتح فلسطین است

تاریخ انتشار: 1398/11/17
کد خبر: 62098
Print
Rss Services


خطیب نماز جمعه اهل سنت بندر کلاهی:
شکست معامله قرن، رمز فتح فلسطین است
حمزه ملاحی پور گفت: شکست معامله قرن با قدرت ایمان و اتحاد، عنصر اصلی در پیروزی بر دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، حمزه ملاحی پور خطیب نماز جمعه اهل سنت بندر کلاهی در یازدهم بهمن ماه در جمع نمازگزاران نماز جمعه، پس از حمد و ثنای الهی و درود بر پیامبر (ص) و سفارش به تقوای الهی که آن را اصل و بنیان و ساختار هر عمل خیری معرفی کرد، بیان داشت:

وی افزود: طبق روایت پیامبر (ص) «  تَدَاعَى عَلَيْكُمْ كَمَا تَدَاعَى الْأَكَلَةُ إِلَى قَصْعَتِهَا»، دشمنانان حريص و پر طمع و زياده خواه همواره به دنبال ضربه زدن به مسلمانان و امت های اسلامی هستند.

شیخ ملاحی پور با اشاره به معامله قرن تصریح کرد: کساني که فلسطین را بخواهند بفروشند آن را نمی توانند فتح کنند زیرا فتح به واسطه ی خون و فروش به واسطه ی مال است و کسی که چیزی را به پول فروخته آن را با خون نخواهد خرید.

وی با تاکید بر اینکه وعده ی الهی حقیقی و یقینی و برگشت ناپذیر است، افزود: خداوند متعال وعده ی زوال یهودیان را از فلسطین و زوال یهودیان را از طریق زوال حامیانشان داده است که کسانی که ضعف یقینی و ایمانی دارند نمی‌توانند وعده ی الهی را باور کنند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت قدرت ایمان و اتحاد بر اساس حبل الله المتین و برحذر بودن از شک‌ اندازی منافقان، عنصر اصلی در پیروزی بر دشمنان دانست.

وی با استناد به آیه 112 سوره آل عمران« ضُرِبَتْ عَلَيْهِمُ الذِّلَّةُ أَيْنَ مَا ثُقِفُواْ إِلاَّ بِحَبْلٍ مِّنْ اللّهِ وَحَبْلٍ مِّنَ النَّاسِ» تصریح کرد: ذلت یهود همیشگی است و نخواهند توانست بر مسلمانان مسلط شوند و اگر تسلط یابند با یاری برادران منافقشان است.

شیخ ملاحی پور در پایان ، آغاز دهه فجر را به مردم ولايت مدار ايران اسلامي تبریک گفت.

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید