دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هرمزگان
  Softwares

 


  Softwares

 


  طرح مصون به معامله ننگین قرن دلیل بر ذلت و خفت ترامپ و سردمداران رژیم صهیونیستی است که راه به جایی نخواهند برد.

تاریخ انتشار: 1398/11/17
کد خبر: 62099
Print
Rss Services


عالم دینی اهل سنت:
طرح مصون به معامله ننگین قرن دلیل بر ذلت و خفت ترامپ و سردمداران رژیم صهیونیستی است که راه به جایی نخواهند برد.
شیخ مسعود راهبر گفت: فلسطین و بیت المقدس متعلق به جهان اسلام و همه مسلمانان است و مسلمین جهان نخواهند گذاشت طرح ننگین ترامپ و نتانیاهو محقق شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، شیخ مسعود راهبر، خطیب جمعه و عالم دینی اهل سنت در راستای طرح ننگین مصوم به معامله قرن آمریکا بیانیه ای صادر و این اقدام ننگین آمریکار را محکوم کرد.

شیخ مسعود راهبر، خطیب جمعه اهل سنت بندر چارک ضمن محکومیت طرح ننگین معامله قرن اظهار کرد: اقدام بسیار خفت بار رئیس جمهور آمریکا و متحدانش در منطقه به عنوان طرح ننگین معامله قرن نشان از سیری ناپذیری خوی استکباری و تجاوزگری رژیم آمریکا و صهیونیست ها دارد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها همیشه در منطقه به دنبال آن بودند که قبله گاه اول مسلمین جهان را در اشغال خود قرار دهند، افزود: طرح مصون به معامله ننگین قرن دلیل بر ذلت و خفت ترامپ و سردمداران رژیم صهیونیستی است که راه به جایی نخواهند برد.

راهبر دلیل بیان چنین طرح ننگینی را همراهی برخی از سردمداران کشورهای اسلامی با آمریکایی‌های و صیونیست‌ها دانست و گفت: آزادی خواهان جهان می دانند که حق با فلسطینیان است.

اتحاد مسلمانان هر توطئه ای را خنثی می سازد

خطیب جمعه اهل سنت بندر چارک با بیان اینکه اگر امروز مسلمانان اتحاد و انسجام شان بیش از پیش باشد یقیناً هیچ وقت اتفاقات ناگواری چنین صورت نخواهد گرفت، تصریح کرد: نتانیاهو و همه سردمداران رژیم صهیونیستی راه به جایی نخواهند برد همانطور که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)  فرمودند 25 سال آینده را نخواهند دید.

وی با بیان اینکه ترامپ و نتانیاهو آرزوی تصاحب بر بیت المقدس را به گور خواهند برد، افزود: فلسطین و بیت المقدس متعلق به جهان اسلام و همه مسلمانان است و مسلمین جهان نخواهند گذاشت طرح ننگین ترامپ و نتانیاهو محقق شود.

خطیب جمعه اهل سنت بندر چارک طرح ننگین معامله قرن را بشدت محکوم کرد و گفت: از حکام و سردمداران برخی از کشورهای اسلامی می‌خواهیم که سر عقل بیایند و هوشیار باشند، اتحاد و انسجام را در بین امت اسلامی حفظ کنند، امنیت امروز ما به دست خودمان است آمریکایی ها نمی‌توانند برای ما دوستان خوبی باشند.

راهبرخاطرنشان کرد: زمانی که امت اسلامی ید واحده شوند می‌توانیم به زودی زود شاهد فتح بیت المقدس از دسته اشغالگران و صهیونیست جنایتکار باشیم.

گفتنی است،«معامله قرن» به طرح دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا گفته می‌شود که برای ایجاد سازش دولت فلسطین و رژیم اشغالگر قدس تدوین شده و آن را طرح صلح می‌خوانند. بنا بر این طرح، رژیم اسرائیل، در ازای دریافت امتیازهایی فراتر از تعهدات قبلی سازمان آزادی‌بخش فلسطین و قطعنامه‌های شورای امنیت و همچنین الحاق بخش‌هایی از مناطق اشغال‌شده به خاک خود، با تشکیل دولت مستقل فلسطینی موافقت می‌کند اما نه پایتختی قدس را می‌پذیرد نه بازگشت میلیون‌ها آواره را.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید